تماس با ما

ما در تکنو تصویر مشتاقانه آماده شنیدن نقطه نظرات و پیشنهادات شما هستیم علاوه بر این در صورتی که نیاز شما از طریق صفحات پیشتیبانی و سرویس‌های خدمات به مشتریان تکنو تصویر ترتیب اثر داده نشد، می‌توانید از طریق روش‌های زیر با کارشناسان تکنو تصویر تماس بگیرید.

تهران، خیابان جمهوری، نبش شیخ هادی، پاساژ علاالدین 2، طبقه 6، واحد 624

09106040407

09303000232

021-66347543

روی آیکون کلیک کنید و همین الان در واتساپ پیام بگذارید.

شما می‌توانید سلکوسیستم را در پلتفرم های مختلف همراهی کنید و در جریان آخرین اخبار، بررسی و معرفی محصولات و همچنین تخفیف‌های ویژه ما قرار بگیرید.

سوالات پرتکرار

نحوه سفارش کالا در تکنو تصویر چگونه است؟

سفارش کالا در تکنو تصویر ، به صورت اینترنتی و غیر حضوری بوده و طبق ضوابط مندرج در رویه سفارش کالا انجام می‌پذیرد. برای اطلاع دقیقتر از نحوه سفارش کالا و پرداخت وجه می‌توانید به صفحه " رویه سفارش کالا در تکنو تصویر " مراجعه کنید.

آیا امکان خرید حضوری و یا مشاهده محصول در محل شرکت وجود دارد؟

خیر، تکنو تصویر با رعایت حقوق مصرف کننده و در جهت تسهیل فرایند خرید غیر حضوری ضوابط و مراحل سفارش، ارسال و بازگشت کالا را به گونه ای طراحی کرده تا مصرف کننده بتواند پروسه خرید مشابه با خرید حضوری و با مزایای بیشتر داشته باشد. از این رو در هیچ صورتی امکان خرید حضوری از دفتر مرکزی تکنو تصویر و یا سایر دفاتر خدماتی مرتبط وجود ندارد.

پیگیری وضعیت ارسال مرسوله به چه صورت است؟

برای پیگیری وضعیت ارسال مرسوله، با مراجعه به پنل کاربری خود می‌توانید وضعیت مرسوله خود را بررسی کنید. بسته به نحوه ارسال کالا کد رهگیری مرسوله نمایان می‌شود و از طریق شرکت مربوطه قابل پیگیری است. اگر مرسوله شما توسط پیک تکنو تصویر ارسال شده و در مدت معین به دست شما نرسیده است می‌توانید با تماس تلفنی یا گزینه پیگیری سفارش از طریق پنل خود از وضعیت مرسوله آگاه شوید.