دوره مقدماتی دزدگیر اماکن

حوزه دزدگیر اماکن، یکی از حوزه‌های فنی کمتر کار شده است که می‌تواند یک زمینه فعالیتی پردرآمد برای افرادی باشد که به کارهای فنی علاقمند هستند. اما آموزش‌های پراکنده در حوزه دزدگیر اماکن باعث شده تا افرادی که از بیرون به این حوزه نگاه می‌کنند دچار سردرگمی شوند و آن را بیش از حد سخت بدانند، در صورتی که اصلا اینگونه نیست.

ما در سلکوسیستم، دوره‌ی مقدماتی دزدگیر اماکن را برای شما علاقه مندان به این حوزه آماده کرده‌ایم تا با این حوزه بیشتر آشنا شوید و در صورت یافتن علاقه خودتان در این حوزه فنی، به راحتی بتوانید شروع به کار کنید.

کاور دوره مقدماتی دزدگیر اماکن

همانطور که از اسم این دوره آموزشی معلوم است به صورت کاملا مقدماتی، حوزه‌ی دزدگیر اماکن آموزش داده شده است و با کلیات این حوزه آشنا خواهیم شد. در این دوره، آموزش فنی و نصب دزدیگر اماکن داده نشده است البته سلکوسیستم تصمیم دارد تا در صورت استقبال از دوره مقدماتی دزدگیر اماکن، دوره‌ی پیشرفته و نصب دزدگیر اماکن را به صورت منسجم در اختیارتان قرار بدهد. به صورت کلی در این دوره با موارد زیر به صورت مقدماتی آشنا خواهید شد.

این دوره به پشتیبانی شرکت سلکوسیتم ( تکنوتصویر ) تهیه شده و مدرس این دوره مهندس کمال هِدوار با بیش از 7 سال سابقه در زمینه بررسی تجهیزات دزدگیر هستند. برای آشنایی بیشتر با مهندس هِدوار می‌توانید به پورتفولیو ایشان در صفحه لینک‌دین ( linkedin ) خودشان مراجعه کنید.

لوگو لینکدین
لینک‌دین کمال هدوار

ما در این دوره تمام تلاشمان را کردیم تا مقدمات دزدگیر اماکن را آموزش بدهیم. تا با مفاهیمی مانند پنل دزدگیر اماکن، برندهای مختلف، سنسور دزدگیر، بیم خطی، سنسور بی‌سیم و… آشنا بشوید و البته سعی کردیم، اصولی را برای انتخاب دزدگیر نیز آموزش بدهیم تا در انتخاب پنل دزدگیر مناسب، دچار سردرگمی نشوید. اما در کل این بخشی از حوزه‌ی دزدیگر اماکن است و این پایان راه نیست. در آینده‌ی نه چندان دور، با دوره‌های آموزشی پیشرفته و نصب دزدگیر اماکن در خدمت شما خواهیم بود تا به رشد صنف دزدگیر اماکن و البته امنیت اماکن کمک کرده و سهم خود را انجام بدهیم. شما هم اکنون با دنبال کردن کانال آپارات و اینستاگرام سلکوسیستم می‌توانید به دریایی از اطلاعات در حوزه ی دزدگیر اماکن دست پیدا کنید.